Internet dla firm

Najlepsze rozwiązanie dla Twojego biznesu!
do 1 Gb/s

Gwarantowana przepustowość CIR: 100%

Gwarantowana jakość usług SLA: 99,5%

Gwarantowany czas reakcji na awarie: 1 h

Gwarantowany czas usunięcia awari: 24 h

Symetryczne łącze dostępu do Internetu

Stały Publiczny Adres IP

Kompleksowa obługa

Dostęp do INTERNETU
wykonanie sieci wewnętrznej

Budowa Przyłącza

DODATKOWE USŁUGI

Szybkość, Stabilność i Niezawodność

Zapewniamy niezawodne usługi telekomunikacyjne dla firm, dostosowane do ich indywidualnych potrzeb. Nasza technologia opiera się na szybkich i stabilnych łączach światłowodowych, gwarantujących wysoką przepustowość i odporność na zakłócenia zewnętrzne. Posiadamy kompetencje w budowaniu przyłączy telekomunikacyjnych i jesteśmy w stanie zapewnić usługi dla firm w najbardziej nietypowych lokalizacjach.

Budowa przyłącza światłowodowego

Jesteśmy niezależnym Operatorem, posiadamy rozbudowaną sieć szkieletową obejmującą setki kilometrów, co pozwala nam na elastyczne i efektywne dostarczanie usług telekomunikacyjnych nawet w najbardziej odległych i trudno dostępnych lokalizacjach. Dzięki doświadczeniu i zaangażowaniu naszego zespołu, zapewniamy szybki i efektywny proces budowy przyłączy, aby Klient mógł jak najszybciej korzystać z naszych usług.

Sieć wewnętrzna w budynku

Zaprojektujemy infrastrukturę sieci komputerowej w Twoim biurze. Sieć komputerowa obejmuje różnorodne urządzenia, które umożliwiają efektywną komunikację oraz dystrybucję Internetu we wszystkich pomieszczeniach biurowych. Wśród kluczowych komponentów niezbędnych do budowy sieci wymienić można: routery, switche, repeatery, punkty dostępowe (AP – Access Pointy), kontrolery, okablowanie oraz oprogramowanie zarządzające.

Zamów ofertę dla swojego biznesu

Imię

Nazwisko

Adres email

Numer telefonu

Nazwa firmy

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych przez Fastar Sp. z o.o. z siedzibą w Grójcu w celu przedstawienia oferty handlowej dotyczącej usług oferowanych przez Fastar Sp. z o.o.

Scroll to Top