Kariera w Fastar

Dołącz do Naszego teamu!

FASTAR to polska firma, w pełni zaangażowana w branżę telekomunikacyjną, z korzeniami sięgającymi ponad dwie dekady. Nasza historia i doświadczenie wzorowana są na polskiej tradycji, a duma z naszej kultury stanowi fundament naszej firmy.

Jesteśmy ludźmi, zgrany zespół, gdzie każdy pracownik może poczuć się jak w domu. W FASTAR łączymy pełen profesjonalizm z przyjazną, rodzinną atmosferą. Wierzymy, że to podejście pozwoliło nam doskonale rozwinąć się i stać jednym z najlepiej ocenianych operatorów telekomunikacyjnych w Polsce.

Nasza unikalność wynika z 100% polskiego charakteru marki. Tworzymy przyszłość telekomunikacji w kraju, zawsze dostępni i gotowi służyć Polakom. Nie tylko oferujemy szybki internet, ale również niezawodność, profesjonalizm i zaangażowanie w budowę społeczności, która łączy ludzi.

Światłowód Praca
Pracuj w Fastar

Otwarte oferty pracy:

Pracownik biura obsługi klienta

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę/Umowa zlecenie/B2B

Wymiar pracy:

Pełen etat

Tryb pracy:

Stacjonarna

Twój zakres obowiązków:

· kompleksowa obsługa klientów,

· analizowanie potrzeb klientów oraz dostosowywanie produktów i usług do ich potrzeb,

· zawieranie umów,

· przygotowywanie niezbędnych dokumentacji i raportów,

Poszukujemy osób na stanowisko Doradca Klienta w BOK, który:

· jest absolutnie zauroczony szybkością i jakością przesyłu danych łączem światłowodowym,

· lubi ludzi i chce im oferować najlepsze rozwiązania technologiczne oraz usługi,

· lubi i potrafi tak rozmawiać z ludźmi, że od razu nawiązuje bliższą więź,

· jest pracowity niczym mrówka i szybki jak światłowód,

· lubi tworzyć i nie boi się podejmować decyzji.

Czego od ciebie wymagamy:

· wykształcenie co najmniej średnie, · umiejętność logicznego i technicznego myślenia wraz z chęcią rozwoju w zakresie nowych technologii, · dobra dykcja, · pogodne usposobienie, · umiejętność pracy zespołowej, · mile widziane doświadczenie w obsłudze klienta lub/i call center, · dodatkowym atutem będzie doświadczenie w call center, na infolinii telekomunikacyjnej,

Co oferujemy:

· pracę w stacjonarnym biurze obsługi klienta z obsługą back office, · szkolenia z obsługi klienta i efektywnej sprzedaży, · wynagrodzenie podstawa + prowizje od wyników, · stabilną pracę na pełen etat, · szybki rozwój i wiele okazji do uczenia się,

Benefity:

prywatna opieka medyczna dofinansowanie szkoleń i kursów zniżki na firmowe produkty i usługi spotkania integracyjne służbowy telefon do użytku prywatnego brak dress code’u kawa / herbata parking dla pracowników paczki świąteczne

Wyślij CV

Negocjator

Pełen etat

Tryb pracy:

Hybrydowa

Pozyskiwanie zgód na budowę sieci światłowodowej (rozmowy z Mieszkańcami, Wspólnotami Mieszkaniowymi, Gminami)

Podpisywanie umów udostępnienia nieruchomości pod budowę sieci światłowodowej

Raportowanie pracy

Jesteśmy otwarci na połączenie stanowiska specjalisty ds. zbierania zgód wraz z lokalnym przedstawicielem handlowym naszych usług (internet światłowodowy, telewizja, telefon)

Komunikatywność i łatwość nawiązywania kontaktów Skuteczność w realizacji celów Wytrwałość w realizacji zadań Dobra prezencja, wysoka kultura osobista Umiejętność przekonywania innych oraz negocjacji Mile widziane doświadczenie w sprzedaży bezpośredniej

Elastyczny czas pracy Dogodną formę zatrudnienia (umowa o pracę/ zlecenie, BTB) Atrakcyjne wynagrodzenie (podstawa + prowizja) Niezbędne narzędzia Możliwość rozwoju

Benefity:

Wyślij CV
Scroll to Top