Telewizja Światłowodowa

Sprawdź nasze pakiety
Standard
Umowa na 24 miesiące
Liczba kanałów
94
HD
Kanały HD
44
4K
Kanały 4K
0
ReplayTV
+4,99zł
Nagrywarka
+4,99zł
Multiroom
+9,99zł
od 39,99zł
WYBIERAM
Master
Umowa na 24 miesiące
Liczba kanałów
150
HD
Kanały HD
79
4K
Kanały 4K
2
ReplayTV
+4,99zł
Nagrywarka
+4,99zł
Multiroom
+9,99zł
od 59,99zł
WYBIERAM
VIP
Umowa na 24 miesiące
Liczba kanałów
214
HD
Kanały HD
107
4K
Kanały 4K
2
ReplayTV
+4,99zł
Nagrywarka
+4,99zł
Multiroom
+9,99zł
od 79,99zł
WYBIERAM
Telewizja IPTV

Telewizja światłowodowa IPTV to nowoczesne rozwiązanie, eliminujące ograniczenia przestarzałej telewizji satelitarnej. Dzięki zaawansowanej technologii światłowodowej, gwarantujemy niezakłócony odbiór obrazu nawet w trudnych warunkach atmosferycznych. Transmisja telewizyjna odbywa się poprzez łącze światłowodowe, umożliwiając osiągnięcie najwyższej jakości obrazu, w tym nawet w rozdzielczości 4K.

IPTV Telewizja Fastar
Fastar Grójec TV

Jeden dekoder wiele możliwości

Ciesz się możliwością pauzowania programów na żywo, wracaj do ulubionych kanałów dzięki funkcji oglądania wstecznego oraz zapisuj swoje ulubione seriale, korzystając z funkcji nagrywania. Nasz dekoder IPTV to nie tylko urządzenie do odbioru sygnału telewizyjnego, to centrum Twojej rozrywki, dostosowane do Twoich potrzeb.

Multiroom

Zapomnij o frustracji związaną o walce o pilota!

Jeśli posiadasz w domu przynajmniej dwa telewizory, nasz multiroom otwiera przed Tobą możliwość jednoczesnego oglądania różnych kanałów na obu odbiornikach. Każdy członek rodziny może cieszyć się ulubionymi programami niezależnie od innych.

multiroom fastar światłowód grójec telewizja
Sprawdź korzyści naszej telewizji:

WYSOKA JAKOŚĆ

Telewizja światłowodowa umożliwia oglądanie telewizji w najwyższej rozdzielczości, zapewniając doskonały obraz, nawet w formacie 4K.

MULTIROOM

Masz więcej niż jeden telewizor w domu? Dzięki naszemu multiroomowi teraz możesz cieszyć się różnymi kanałami na każdym z nich!

BEZAWARYJNOŚĆ

Dzięki pakietowi ReplayTV nie ominie Cię żaden film czy serial! Wracaj do programów z ostatnich 7 dni. Teraz masz pełną kontrolę nad swoim czasem oglądania!

KONTROLA RODZICIELSKA

Możliwość dostosowania dostępności treści w zależności od klasyfikacji wiekowej audycji, dając pełną kontrolę nad tym, co oglądają najmłodsi.

NAGRYWARKA

Z naszą nagrywarką masz pełną kontrolę nad swoimi ulubionymi programami! Nagrywaj do 30 programów, w tym seriale, w chmurze, a potem oglądaj je jako prywatne nagrania na dekoderze przez 30 dni. Nie potrzebujesz dodatkowych urządzeń!

MOBILNOŚĆ

Telewizja światłowodowa nie kończy się na telewizorze - usługi są dostępne również w aplikacji, umożliwiając oglądanie ulubionych kanałów na telefonie lub przeglądarce internetowej, co sprawia, że telewizja towarzyszy Ci wszędzie.

Lista Kanałów

Wybierz pakiet telewizyjny i zobacz jakie kanały są w nim dostępne
Scroll to Top